Άνοιξε το σκορ με τον Βιρτς η Λεβερκούζεν, «απάντησε» με Λες-Μελού η Μπρεστ (vids)

Στο 1-1 είναι η αναμέτρηση ανάμεσα σε Λεβερκούζεν και Μπρεστ, για την τρίτη αγωνιστική του Champions League - Προηγήθηκαν με τον Βιρτς οι Γερμανοί, ισοφάρισαν με τον Λες-Μελού οι Γάλλοι.

Μπάγερν Λεβερκούζεν και Μπρεστ, κοντράρονται για την τρίτη αγωνιστική της League Phase του Champions League, με την αναμέτρηση να είναι στο 1-1, μετά τα πρώτα 45 λεπτά.

Η ομάδα του Τσάμπι Αλόνσο, προηγήθηκε στο 24ο λεπτό, όταν ο Χόφμαν εκμεταλλεύτηκε την ανοργάνωτη άμυνα των Γάλλων, έδωσε ωραία κάθετη πάσα στον Βιρτς και ο Γερμανος με ωραίο συρτό σουτ από το ημικύκλιο της περιοχής και να ανοίγει το σκορ για την Λεβερκούζεν.

Δείτε το 1-0 της Λεβερκούζεν

Απαντά και ισοφαρίζει σε 1-1 η Μπρεστ

Η Μπρεστ απάντησε και στο 39ο λεπτό ο Καμαρά έκανε ωραία σέντρα από τα αριστερά με τον Λες-Μελού να σουτάρει με τη μία από το ύψος της μεγάλης περιοχής για την ισοφάριση των Γάλλων.