«Φύλακας άγγελος» Κοτάρσκι, διόρθωσε το λάθος του Ότο με διπλή επέμβαση (vid)

Τρομερό λάθος του Ότο μέσα στην περιοχή, σώζει τον ΠΑΟΚ με διπλή επέμβαση ο Κοτάερσι στο 26ο λεπτό.

Ο ΠΑΟΚ πέρασε ένα πιεστικό διάσημα μετά το πρώτο 20λεπτο του παιχνιδιού με την Γαλατάσαραϊ να τον απειλεί με το 1-0.

Στο 26ο λεπτό ο Γιόνι Ότο έκανε ένα πολύ σοβαρό λάθος, καθώς κράτησε παραπάνω την μπάλα με αποτέλεσμα να την χάσει από τον Οσιμέν μέσα στη  περιοχή.

Ο Νιγηριανός σούταρε, όμως ο Κοτάρσκι απέκρουσε την μπάλα με τα πόδια. Στην συνέχεια της φάσης η μπάλα έφτασε έξω από την περιοχή από τον Σάρα με τον Κροάτη να εκτινάσσεται στην γωνία του, απομακρύνοντας σε κόρνερ και κρατώντας το μηδέν.