Δυναμικό ξεκίνημα στο Σαν Σίρο: Προβάδισμα για την Μίλαν με τον Πούλισικ – Απάντηση από τον Κονατέ (vids)

Πολύ δυνατό ξεκίνημα στο Σαν Σίρο με τη Μίλαν να σκοράρει στο 3ο λεπτό με τον Πούλισικ και τον Κονατέ να απαντάει στο 23ο με κεφαλιά μέσα από την μεγάλη περιοχή.

Το ματς της βραδιάς για το Champions League έχει και το ανάλογο θέαμα, καθώς στο πρώτο 25λεπτο έχουν μπει ήδη δύο γκολ για τη Μίλαν και τη Λίβερπουλ με το σκορ να είναι 1-1.

Το σκορ άνοιξε ο Πούλισικ στο 3ο μόλις λεπτό με πολύ όμορφο σουτ μέσα από την μεγάλη περιοχή νικώντας τον Άλισον από πλάγια θέση.

Δείτε το γκολ του Αμερικανού εξτρέμ

Ισοφάρισε για την Λίβερπουλ στο 23ο λεπτό ο Κονατέ μετά από εκτέλεση κόρνερ, έγραψε το 1-1 νικώντας άπαντες στον αέρα και πρώτα από όλους τον Καλουλού στέλνοντας την μπάλα στο βάθος της εστίας του Μενιάν.