Προηγήθηκε η ΑΕΚ, αλλά με την ασυνεννοησία Λιούμπισιτς-Μπρινιόλι ισοφάρισε η Μπριζ (vids)

Δείτε τα γκολ που έχουν διαμορφώσει μέχρι στιγμής το 1-3 στο φιλικό της ΑΕΚ με την Κλαμπ Μπριζ.

Σε εξέλιξη είναι το φιλικό παιχνίδι της ΑΕΚ με την Κλαμπ Μπριζ, που μπορείτε να δείτε την εξέλιξή του LIVE από to10.gr, με την Ένωση να βρίσκεται πίσω στο σκορ με 3-1.

Η ΑΕΚ προηγήθηκε με τον Λιβάι Γκαρσία στο 12ο λεπτό, όμως μία ασυνεννοησία ανάμεσα σε Λιούμπισιτς και Μπρινιόλι ένα λεπτό μετά, έφερε το γκολ της ισοφάρισης για την Μπριζ.

Στη συνέχεια δύο γκολ των Βέλγων με τους Γιούτκλα στο 30′ και Ταλμπί στο 37′ διαμόρφωσαν το 3-1, που είναι και το σκορ του πρώτου ημιχρόνου.