Τα τρία γκολ του πρώτου ημιχρόνου στο «Καραϊσκάκης» (vids)

Δείτε τα τρία γκολ με τα οποία η Φράιμπουργκ έχει πάρει προβάδισμα στο ημίχρονο με 1-2 επί του Ολυμπιακού.

Η Φράιμπουργκ προηγείται με 1-2 του Ολυμπιακού στο «Γ. Καραϊσκάκης», με τα γκολ των Σάλαι και Γκρίφο, ενώ για τον Ολυμπιακό είχε ισοφαρίσει προσωρινά ο Ελ Κααμπί.

Η Φράιμπουργκ προηγήθηκε στο 9′ με τον Σάλαι, μετά από λάθος του Φρέιρε, με τον Ελ Κααμπί να ισοφαρίζει με προβολή στο 40′, μετά από σέντρα του Ροντινέι.

Η γερμανική ομάδα πήρε ξανά το προβάδισμα στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου, με πέναλτι που κέρδισε ο Ντόαν από τον Ρέτσο και εκτέλεσε εύστοχα ο Γκρίφο, αν και ο Πασχαλάκης έπεσε στη σωστή γωνία.